Ödeme Seçenekleri

Aliquam pulvinar pellentesque purus, nec condimentum nibh. Aenean dapibus iaculis odio id vestibulum. Nam at justo ante. Aenean hendrerit gravida ligula, id lacinia sapien tristique eget. In elit ipsum, vestibulum eu pulvinar.
1. Kredi Kartı
Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos Sistemi ile birlikte güvenilir bir şekilde doğrudan banka veritabanına girilmektedir, bankadan dışında kimse tarafından görülemez.
2. EFT/Havale
İnternet bankacılığı kullanıyorsanız kendi hesabınızdan EFT/HAVALE olarak para transferi yapabilir ya da herhangi bir banka hesabınız yoksa en yakın QNB Finansbank Bankası ATM’sinden kartsız işlemler menüsünü takip ederek ödemenizi yapabilirsiniz. Siparişinizin en hızlı bir şekilde elinize ulaşması için ödeme bilgisini 0 541 443 95 60 numaralı telefon ile ya da [email protected] e-posta adresine yazarak bize ulaştırınız.
3. Kapıda Ödeme
Siparişinizin ödemesini kargo firmasına yaptığınız ödeme tipine  Kapıda Ödeme denilmektedir. Bu hizmeti sunan kargo firmaları standart kargo bedeli haricinde, para transferine aracılık ettiği işlem için tahsilat hizmet bedeli adı altında ayrıca 5,90TL masraf almaktadırlar. Bu tutarı ödememek için Kredi kartı ya da Banka Havalesi ödeme yöntemlerinden birini seçmenizi öneririz.