Gönderim ve Kargo

Siparişleriniz ödeme onayı alındıktan sonra aynı gün hazırlanma sürecine girer. Detaylı bilgi için bize 0 541 443 95 60 telefon numaramıza WhatsApp üzerinden veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Haftaiçi 14:00‘a kadar, Cumartesi 10:30′a kadar ödemesi alınmış (havale/eft ödemeli siparişler için onayı alınmış) siparişlerin üretim süreci başlar. Ürünlerin ortalama üretim süreleri her ürünün kendi sayfasında belirtilmiştir. Belirtilen üretim süresi, siparişinizin üretiminin en geç ne zaman tamamlanacağını belirtir.

Belirtilen süre ürünün size ulaşacağı süre değildir. Üretimi tamamlanan ürünler kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilmesinden itibaren adresinize teslimatı kargo firmasının insiyatifinde olup il ve ilçe merkezlerine 24-96 saat içerisinde ulaştırmaktadırlar. Bazı bölgeler kargo firması tarafından “MOBİL” bölge olarak değerlendirilip haftanın belli günlerinde teslimat yapmaktadırlar. Bu bölgelerden verilen siparişler için 24-96 saat’lik süreç geçerli değildir

Hasarlı & Kırık Ürün

Ürününüzü teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında paketi açın ve ürün üzerindeki kırık ya da gönderi sırasında oluşmuş bir kusur var ise bunu kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturun. Bu durumda sizden herhangi bir ücret talep edilmeden aynı ürün tarafınıza ikinci kez gönderilecektir.

Ürün üzerinde siparişinizdeki kişiselleştirme detaylarında bir yanlışlık ya da kusur var ise bize 0 541 443 95 60 no’lu telefondan ulaşarak probleminizi çözmemize yardımcı olabilirsiniz. Verdiğiniz siparişin detaylarında belirtilenin dışında bir kusur olmadığı takdirde ürün size özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olduğundan dolayı iade ve değişim kabul edilmemektedir.